Miške jus pasitiks „Karinių miško pajėgų štabo“ karininkai – renginys vaikams ir suaugusiems prasideda!

Majoras Skausmas praves rikiuotę, visus aprengs karinėmis aprangomis, užmaskuos veidus, paaiškins kaip atlikinėti užduotis, paskirstys į būrius, išdalins žamėlapius ir linksmos karinės pratybos prasidės!

Paskutiniame poste vėl susitiks visi būriai. Prie laužo bus paskelbti rezultatai, valgoma kareiviška košė, geriama arbata. Ir, žinoma, – fotografuosimės.

  • 4 originalios užduotys
  • Karinės uniformos nuoma ir maskuotė kiekvienam dalyviui
  • Renginio vedėjai
  • Laužas, kareiviška košė, arbata, vienkartiniai indai
  • Puiki nuotaika, grynas oras (gero negarantuojame) ir tikrų emocijų puokštė

Po Dominyko 9 metų karinio gimtadienio prie laužo berniukai kalbėjosi: -Man šiandiena buvo pati geriausia diena gyvenime! -Man irgi!”

„-Buvo taip smagu, kad nuo šypsenos man jau paskaudo žandikaulius!“

„Originalus pasiūlymas visiems labai patiko. Apsivilkusius kariškus rūbus rungtyniaujančius žmones pagauna toks azartas, kad smagu žiūrėti“

Informacija apie renginius vaikams

Renginiai vaikams ir suaugusiems vyksta vos 15 km. nuo Šiaulių (Kelmės kryptis), Bubiuose, buvusioje slidinėjimo bazėje (šalia busvusios kavinės „Vingis“), nuostabiame miške.

Jei Jūs – ne Šiauliečiai – ne bėda! Tuo pačiu aplankykite Rūtos Šokolado muziejų, arba Splius nuotykių parką – gausis puiki ekskursija!

Kuo jūsų daugiau – tuo smagiau ir pigiau! Šie renginiai tinka vaikams ir suaugusiems nuo 4 iki 99 m, o ypač – grupės/klasės ir šeimų aktyviam poilsiui gamtoje.

Į renginio vietą atvykite savo transportu. Nuorodas gausite užsiregistravę. Taip pat galite vykti priemiestiniais ar tarpmiestiniais autobusais, kurie stoja Bubiuose. Stotelė – vos už kelių dešimčių metrų nuo renginio vietos.

Karių neišgąsdins joks oras. Dėl oro sąlygų renginys neatšaukiamas – renginys įvyks!

Apsirenkite taip, kad 2-3 valandas galėtumėte praleisti lauke, o batai nebijotų nei bėgimo, nei balučių.

Dalyviui – 20 eur.
Šeimos nariui – 10 eur.
Mokytojui – 0 eur.
Minimali renginio kaina – 300 eur.

Datą ir laiką renkatės Jūs.

Rezervuokite laiką renginiui iš anksto! Kuo anksčiau susisieksime, tuo daugiau pasirinkimo turėsite. Renginys vaikams ir suaugusiems trunka apie 2,5 val.